Radioddity GD 77 Dwuzakresowy Dual Time Slot DMR Cyfrowe/Analogowe Two Way Radio 136 174/400 470 MHz 1024 Kanały Ham Walkie Talkie

Radioddity GD 77 Dual Band Dual Time Slot Digital Two Way Radio Walkie Talkie DMR Compatible
  • Sprzedawca QualityEx
  • Cennik US $87.99piece
  • Cena Sprzedaży US $87.99piece
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Taniej US $0.00piece0% off
  • Oceny 4.8 (79)

Specyfikacja przedmiotu

Maksymalny zasięg3 km-5 km
Nazwa markiradioddity
MateriałPlastikowe
Walkie talkie typuPrzenośne
TypTwo way radio
Is_displayTak

Opis Produktu

dlaczego warto Wybrać Radioddity GD-77?
Radioddity GD-77, jako DMR z Dual Band i Dual Time Slot, jest gotowy, aby spełnić nasze różne potrzeby klienta. wyposażony w 5 W Wysokiej Mocy Wyjściowej, Dual Band, podwójny Czas Gniazdo, a 2200 mAh Baterii, GD-77 jest stara się wyjdzie jako najbardziej opłacalne DMR na rynku, zarówno z solidnej konstrukcji w sprzęt i łatwego programowania w oprogramowaniu.
Radioddity GD-77 może rozwiązać ten problem, że kiedy, może chcesz, aby zatrzymać w kontakcie z bliźnich ale telefon komórkowy wouldn 't być najlepszym opcja., sceny, aby być stosowane są różni się-zajęć na świeżym powietrzu, szkoła, budowach, zarządzanie nieruchomościami, biznes okazjach, hotel, szpital, itp Radioddity GD-77 umożliwia szybką odpowiedź na każdej sytuacji z crystal clear dźwięk i można go używać, gdy trzeba terminowe koordynacji lub stała komunikacji.
główne Cechy:
zakres częstotliwości:
VHF 136-174 MHz, UHF 400-470 MHZ i 1024 kanały, które zapewni ci więcej możliwości w częstotliwości podczas przesyłania/odbiornik/rozmowy do swoich partnerów/znajomych/kolegów.
obsługuje Tryb Cyfrowe i Analogowe & #65306;
jako radio system operacyjny pod DMR, Radioddity GD-77 jest w pełni zgodne z zarówno tryb cyfrowych i analogowych. to może sprawnie kolei od jednego do drugiego. Radioddity GD-77 mogą komunikować się z Motorola Radia DMR, może również wspierać DMR repeater funkcji: zarówno DMR Tier I i Tier II.
Dual Time Slot
licencjonowany konwencjonalnych systemów radiowych DMR Tier II pokrowce, telefony komórkowe i ręcznie portables. normalnie, wspólna radiowej DMR tylko działa podwójny czas funkcja slot poprzez repeater. do Radioddity GD-77, z wyjątkiem, że DMR komunikuje się z Motorola Radia, to również może pracować Dual time funkcja slot z klawiaturą bezpośrednio. podczas korzystania z Grupy Połączenia, Ja lub tier tier II może pracować oddzielnie.
Dual Band, Zakres częstotliwości w VHF/UHF

The GD-77, the Dual band radio, wyposażony w dwa ustawienia częstotliwości, VHF (136-174 Mhz) i UHF (400-470 Mhz). ta operacja może być jednym z wielu rodzajów transmisji i uzgodnień w zależności od możliwości odbioru poszczególnych radio. The GD-77 został zaprojektowany, aby umożliwić dalekiego zasięgu komunikacji wśród osób w tym inżynierów, naukowców, awaryjne komunikacji i radia amatorskie entuzjastów.

Obsługa klawiatury
dwa Konfigurowalny Side Keys
pod przyciskiem PTT istnieją 2 boczne przyciski na GD-77. można użyć oprogramowania, aby dostosować je jako klawisze programowania w zależności od potrzeb-Awaryjne On/Off, skanowanie On/Off, VOX On/Off, Repeater/Dyskusja wokół, strefa wybrać, itp (do 20 opcje). raz ustawić, te cechy można łatwo osiągnąć podczas długie naciśnięcie lub naciśnij krótko side keys.
łatwość Użytkowania
my zastąpić tradycyjne ładowarka do portu USB i adapter ładowania, który prowadzi do bardziej wygodne ładowanie sposób-Compitable z innego zasilacza w różnych krajach.
Radioddity GD-77 ma 1024 Kanałów, co może być napisany jako cyfrowego kanału, lub analogowych kanałów. to może dostosować ilość cyfrowy lub analogowych kanałów na programowania oprogramowania. wygodniej, więcej funkcji może być obsługiwany za pomocą klawiatury. jak edycji nazwą kanału, uruchomienie a kanału, odbieranie częstotliwość i wybierając slot na czas. co więcej, mamy również można używać klawiatury, aby ustawić ukrywanie lub pokazując częstotliwości i ilość kanałów na ekranie.
Akumulator o dużej Pojemności:
gwarancja przez długi czas pracy do 18 godzin, jak również 48-godziny czas czuwania. (który jest 30% dłużej niż MD-380). ponadto Dual band high gain antenna wspierania krystalicznie czysty dźwięk.
podkreśla
oprogramowanie jest dostępne w trybie początkujących i z ekspertem tryb na życzenie zaprojektowany dla Amatorów/Szynki (hasło potrzebne) z rozszerzonym funkcji.
częstotliwość/ID wyświetlane na ekranie: możesz wybrać, czy, aby wyświetlić ustawienie częstotliwości lub ID na ekranie przez klawiatura.
cyfrowe i Analogowe Tryb Konwersji: uprzejmie Proszę pamiętać, że Cyfrowe/Tryb Analogowy może być tylko włączyć/OFF przez programowania oprogramowania.
punktu do Punktu repeater funkcji: można użyć oddzielnego czas gniazdo w Grupie Połączeń.
więcej szczegółów:
dwa Konfigurowalny Side Keys
pod przyciskiem PTT istnieją dwie boczne przyciski na GD-77. można użyć oprogramowania, aby dostosować je jako klawisze programowania w zależności od potrzeb-Awaryjne On/Off, skanowanie On/Off, VOX On/Off, Repeater/Dyskusja wokół, strefa wybrać, itp (do 20 opcje). raz ustawić, te cechy można łatwo osiągnąć, kiedy nacisnąć i przytrzymać lub naciśnij i zwolnić side keys.
do 5 KM (3Km) Zakres Rozmowy
chociaż GD-77 jest tylko 3 CM w grubości ciała, the zakres rozmowy może być tak daleko, jak 5 KM (3Km) w najbardziej okoliczności. istnieją inne czynniki, które wpływają na zakres a radiotelefony zbyt, takich jak pogoda, dokładne częstotliwości używane, i przeszkód.
należy pamiętać, że przedłużony czas transmisji może prowadzić nadmiernego ciepła, mające wpływ na żywotność baterii.
Zawartość opakowania:
1 X GD-77 DMR
1 X Dual Band High Gain Antenna
1 X Zaczep na pasek
1 X Ładowarka Biurkowa
1 X Bateria
1 X Instrukcja
1 X Kabel Do Programowania
akceptujemy Alipay, West Union, TT. wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane za pośrednictwem bezpiecznego DEPOZYT procesora płatności. płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od zamówienia. jeśli nie można sprowadzić natychmiast po zakończeniu aukcji, proszę czekać na kilka minut i spróbuj ponownie Płatności muszą być zakończone w ciągu 3 dni

zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności. Numer śledzenia zostaną wysłane do wszystkich klientów na opakowaniu przesyłki. do wysyłki do Rosji/Europa nasza standardowa metoda wysyłki odnosi się do Gospodarki Post. to zajmie 20-25 dni roboczych do dostawy. tylko wysyłamy potwierdzający adresy zamówienia. twój adres zamówienia MUSI DOPASOWAĆ swój adres Wysyłki. będziemy delievery towarów Porcelanową poczta mail, PostNL mail, Singapur Poczta, itp inne postmail, a jeśli nie szczególności remarked, będziemy wybierać najlepszą jeden według twojego adresu. It zazwyczaj takes15 ~ 35 dni aby osiągnąć cię tam, ale my nie gwarantują dokładny czas delievery na swoje transporty, ze względu na diffferences w niestandardowe rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko twoja przesyłka będzie sprawdzany i przekazywane. należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie lokalnych zwyczajów opłat i podatków, ale postaramy się zadeklarować swój przedmiot jako " prezent " lub " próbka " na fakturze, aby obniżyć swój zwyczaj charges. mamy również Magazyn w DE, UK, TO, RU i USA, Jeśli chcesz uzyskać ten przedmiot w ciągu jednego tygodnia, prosimy o kontakt z nami, aby uaktualnić wysyłkę. oferujemy również Aliexpress Standard Dostarczane do naszych klientów. Aliexpress Standardowa Wysyłka zagwarantować, aby chronić wysyłka problemy dla kupujących i sprzedających. USŁUGA CZAS TRANZYTU jest provided przewoźnikiem i wyklucza weekendy i święta. tranzytu czasy mogą się różnić, szczególnie w okresie wakacyjnym. oczywiście, jeśli nie otrzymaliśmy przesyłkę w ciągu 30 dni od daty płatności, po prostu czuć się swobodnie, aby skontaktować się z nami. będziemy śledzić przesyłki i wrócić do ciebie tak szybko jak to możliwe z odpowiedzi. naszym celem jest zadowolenie klienta! ze względu na różnice statusu i czasu, my wybieramy wysyłać twój rzecz od nasz pierwszy dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy.

powrót:

Problem

powrotu " Y lub N "

wymienić " Y lub N "

ważne

dowód

opłata za wysyłkę

komentarz

jakość

Y

Y

14 dni

Photoes lub Wideo

sprzedawca

nie szkoda człowieka, Kompletny pakiet

niewłaściwy element

Y

Y

14 dni

Photoes lub Wideo

sprzedawca

towar w stanie goood, kompletny pakiet

wygląd

Y

Y

14 dni

nie

kupujący

towar w stanie goood, kompletny pakiet

lubię

Y

Y

14 dni

nie

kupujący

towar w stanie goood, kompletny pakiet

gwarancja:
wszystkie artykuł Pochodzi z Podstawowych 3 Kupowane Miesiąc Gwarancji, jeśli element uszkodzony w 3 miesiąc, oferujemy zastępstwo withour dodatkowej Ładowarki (w tym wysyłki opłaty) Po otrzymaniu Wadliwego pozycja.
jeśli element Uszkodzony po 3 Miesięcy, Kupujący może nadal wysyłać go z powrotem, A My skontaktujemy się z dostawców lub Manufaktury dla Gwarancji. Kupujący Może Trzeba zapłacić opłatę Transportową Na ponowne wysłanie zastąpiony pozycja.

utrzymujemy wysokie standardy doskonałości i dążyć do 100% satysfakcji klienta! twoja opinia jest bardzo ważna prosimy, że należy natychmiast skontaktować się z nami, ZANIM nam neutralną lub negatywną opinię, tak, że możemy w sposób zadowalający rozwiązać swoje obawy.
nie jest możliwe w celu rozwiązania problemów, jeśli nie wiemy o nich!