Czysta miedź 10 Głowy 5000 ml/h ultradźwiękowy nawilżacz mist maker Fogger Atomizer Parownik olejek dyfuzor opryskiwacz 48 V/250 w

Pure Copper 10 Head 5000ml H Ultrasonic Mist Maker Fogger Humidifier Atomizer Vaporizer Essential Oil Diffuser
  • Sprzedawca Disiyings Store
  • Cennik US $138.00piece
  • Cena Sprzedaży US $69.00piece
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Taniej US $69.00piece50% off
  • Oceny 4.8 (69)

Specyfikacja przedmiotu

Nazwa markiOUSSIRRO
Moc (w)250 w
Pojemność> 10l
Metody nawilżaniaUltradźwiękowe
Poziom hałasu<36db
TypUltradźwiękowy nawilżacz powietrza
CertyfikacjaCe
InstalacjaMini
Ochrona wody-brak wyłączania zasilaniaNie
Funkcja rozrząduNie
KlasyfikacjaNawilżania
FunkcjaUltradźwiękowy sterylizować
WykorzystanieGospodarczy
Kontrola wilgotnościHigrostat
Rodzaj zasilaniaAc. Źródło
Zastosowanie11-20 ㎡
Sposób obsługiPilot zdalnego sterowania
KształtKlasyczne kolumnowy
Zdolność nawilżania400 ml/h
Napięcie (v)Inne
Outlet ilość mgłyInne

Opis Produktu

dziękuję bardzo za wybór naszych produktów
jeśli jest jakiś problem
możesz skontaktować się z nami natychmiast

możemy dać ci bardziej korzystne ceny

środki ostrożności dotyczące użytkowania:


1. gdy atomizer działa prawidłowo, nie należy umieszczać swoje ręce nad komory sprayu opryskiwacz, aby zapobiec ultradźwiękowy uszkodzenia.
2. atomizer musi być w normalnych warunkach pracy w wodzie, umieścić go w wodzie przed użyciem, a następnie włącz zasilanie, i upewnić się, że powierzchnia rozpylane film w stan wody, tak, aby nie uszkodzić atomizer.
3. Odłączyć zasilanie przed wyjęciem atomizer i usunąć atomizer z wody.
4. w Przypadku korzystania z tego atomizer, proszę korzystać z mocy wyjściowej jest większa niż 250 W, napięcie wyjściowe DC45 ± 5 V zasilania.
5. Gdy wielokrotnego rozpylacze są stosowane w tym samym pojemnik, są one dostarczane oddzielnie z oddzielnego zasilania i może nie może być podłączony do wielu rozpylacze z jednego źródła zasilania. należy zauważyć, że obudowy z każdym rozpylaczu są elektrycznie połączone ze sobą, aby zapobiec prace Elektryczne korozji.
6. The mgły generowane przez nebulizatora musi być zmuszony w miejscu niedostępnym dla wentylatora, i każdy atomizer zachowuje 350CM2 samolot przestrzeni, aby uniknąć nadmiernej temperatury wody i skrócić żywotność atomizer.
7. atomizer nie nadaje się do rozpylania płynów korozyjnych, tak, aby nie uszkodzić rozpylacza metal shell i rozpyla blachy.
8. nie uszkodzić czujnik poziomu wody podczas instalacji, tak, aby uniknąć przełącznik poziomu wody awarii spowodowanych przez rozpylacz się spod kontroli. po przełącznik poziomu wody jest uszkodzony, powinno być zatrzymany. w przeciwnym razie, the rozpylanie film będzie suche i dalsze uszkodzenia rozpylacza. w tym czasie przez profesjonalny personel utrzymania może być stosowany przed naprawy.

przesyłka
Worldwide darmowawysyłka. zamówienia przetworzone w ciągu 4 dni po zapłaty jest i weryfikacji. będziemy zorganizować transport według adresu nabywcy pod warunkiem, więc proszę potwierdzić i sprawdzić adres szczegółów, wypełnione, gdy zakup. sposób wysyłki zaoferowaliśmy są Chiny Poczta Lotniczej Poczta, więc jeśli chcesz wybrać DHL, UPS, FEDEX, TNT, EMS, prosimy o kontakt przed zakupem. usługa Czas Tranzytu jest zapewnione przez przewoźnika, są wyklucza weekendy i święta, więc czas wysyłki może być dłuższy niż obiecaliśmy, szczególnie w okresie świątecznym, więc proszę o cierpliwość. wszelkie informacje śledzenia zaktualizowane poinformuje cię, w czasie, można również uzyskać informacje śledzenia z oficjalnej stronie internetowej. żadnych dodatkowych ceł lub podatków przywozowych nie są wliczone w cenę.
powrót i Zwrot
jeśli masz zwrócony produkt do nas, proszę podać numer śledzenia do nas. wszystkie wracać rzeczy muszą być w oryginalnym opakowaniu i stan. w przypadku zamówienia nie przybył w czasie, prosimy o kontakt z nami, będziemy zorganizować reshipment lub zwrot pieniędzy dla ciebie. jeśli chcesz zwrot, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta i nie otwartego sporu bezpośrednio.
informacje zwrotne
twoja opinia jest bardzo ważna dla nas, we dążyć do 100% satysfakcji, jeśli masz jakieś pytania lub problemy, prosimy o kontakt z nami, będziemy rozwiązywać je szybko i w najlepszy sposób. proszę zostawić nam pozytywne opinie i dać wszystkie 5 gwiazdek, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów, twój bardzo polecam to nasza motywować, aby przejść dalej, będziemy bardzo wdzięczni za czas, jeśli w lewo pozytywne opinie.