Oryginalny SAMSUNG EVO Karty Pamięci Micro SD + Plus 32 GB Class10 wodoodporna TFFlash Memoria SDHC C10/SDXCUHS 1 dla smartfonów

Original SAMSUNG Micro SD Memory Card EVO Plus 32GB Class10 Waterproof TFFlash Memoria Card C10 SDHC
  • Sprzedawca Samsung Online Store
  • Cennik US $16.60piece
  • Cena Sprzedaży US $13.78piece
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Taniej US $2.82piece17% off
  • Oceny 4.9 (28)

Specyfikacja przedmiotu

PakietTak
Nazwa markiSamsung
TypTf/micro sd card

Opis Produktu

Samsung upoważnione,

możesz kupićoryginalnyi wysokiej jakościSamsung karty pamięci w tym sklepie

dane techniczne:

szybka Prędkość Odczytu i Zapisus

Samsung EVO Plus dodał pojemność pamięci microSD i wielu urządzenie funkcjonalność, dzięki czemu można skupić się na życie, nie technologii. ten UHS-1, klasa 10 kompatybilne karty pamięci jest idealny do robienia zdjęć i do nagrywania i odtwarzania wideo w Pełnym HD. i z odczytu i zapisu danych z prędkością do 80 MB/s & 20 MB/s, odpowiednio, aplikacje i filmy obciążenia szybciej i szybszy transfer plików.

Full HD Wideo

uchwycić chwile, że ważne. z Samsung EVO Plus Karta microSD, można strzelać bogate i szczegółowe Full HD filmy na smartfonie, tablet, lub kamery i mieć pewność, że każdy pamięci będzie bezpieczny. grać w swoje filmy z powrotem na Full HD TV lub monitora i przeżyć doświadczenie jako obrazowo, jak w dniu to się stało.

wodoodporna

Samsung Pamięci Karty może przetrwać aż do 72 godzin w wodzie morskiej.

odporne na temperatury

te karty pamięci może wytrzymać temperatury od-25 ° do 85 ° Celsjusza.

X-ray-dowód

chronić wszystkie dane uszkodzeniami spowodowanymi przez lotniska rentgenowskiego maszyny.

magnes-dowód

Samsung oprzeć pól magnetycznych Kart Pamięci może nawet w wysokości do 15,000 gaussa-odpowiednik wysokiej MRI skaner pola.

niesamowite Pojemność:

zapisz się do 10,940 photos1, aż do 16 godzin 20 minut z Full HD video2 lub do 30,670 songs3. * pobierz więcej pliki multimedialne i aplikacji do smartfona lub tabletu. i dowiedzieć się masz dużą ilością miejsca. **

1 28MP (6480x4320) Bardzo Dobrze, średni rozmiar pliku: 11.5 MB.
2 1920x1080/60 P, HQ, średni rozmiar pliku: 127.7 MB
3 Średnia rozmiar pliku 4.1 MB
* Urządzenie testowe: Samsung NX1. powyższe wyniki są od wewnętrznej testy za pomocą Samsung adapter SD z przeciętnego-rzeczywistych danych sklepu pojemność (91.5% zthe oznaczone pojemność). wyniki mogą się różnić w oparciu o warunkach testowania i urządzeniami gospodarzy.
** pojemność określone w specyfikacji produktu może być niższa niż pojemność zgłaszane przez system operacyjny komputera ze względu na różnicę w pomiarze standardów.

Idealny Partner:

uzyskać jak najwięcej z najnowszych smartfonów, tabletki i kamer. ta karta pamięci doskonale współpracuje z nawet najbardziej zaawansowanych urządzeń, aby chronić swoje wspomnienia dla życia.

pakunek zawiera:

1 * Samsung Micro SD Card z pakietu

1 * Samsung adapter na prezent

1. Kompatybilność

każdy części komputerowe mają problemy z kompatybilnością, ale Samsung jako marek na świecie, z dobrą kompatybilność. jeśli urządzenie jest zbyt stary, nie może być odpowiednie dla najnowszych produktów
2. Pojemność
różnica z projektowania Fabryki i produktów Elektronicznych, aby prowadzić pojemność różnica, dostępna pojemność będzie około 90%-93%
3. Prędkość
proszę sprawdzić przez H2testw i używać dobrej jakości USB3.0 czytnika, prędkość jest pod wpływem wiele różnych czynników, interfejs, komputer stan, test oprogramowania, systemy, wykorzystanie, etc.
4. Interfejs
USB3.0 jest kompatybilny z USB2.0, prędkość USB2.0 pokaże niższa.
5. Kolor
wyświetlacz i światła z strzelać będą miały wpływ na kolor produktów, zdjęcia do wyszukiwania informacji, przedmiotem naszych dostępnych produktów
6. Chips
Samsung jest bardzo duży i słynnej fabryki przechowywania produktu, ale chips z jej produkty są wybrane do dobrej jakości chipy firm na całym świecie.
7. Powierzchnia Zarysowania
wszystkie Samsung produkty muszą być badane przed wysłane, zarysowania powierzchni jest normalne
8. Waga
w oparciu o wyraźnej firmy, a nasza waga wynik przed wysłane
9. Wygląd produktu
zdjęcia do wyszukiwania informacji, przedmiotem naszych dostępnych produktów,fabryka mają prawo, aby zmienić wygląd w każdej chwili.
10. Pakiet Uszkodzony
długi międzynarodowa wysyłka spowoduje uszkodzenie i zniszczyć pakiet, jeśli znalazłeś istnieje rozpakowaniu znaki, proszę nie podpisać. Opakowanie zewnętrzne w dobrym stanie, ale produkt pakietu detalicznego przez wytłaczanie deformacji, ale nie wpływa na użytkowanie produktu, jest normalne.

Podobne Produkty