NOWY kontroler słonecznego MPPT Solar Charger Lead acid battery charger LT8490

MPPT Solar Controller Solar Charger Lead Acid Battery Charger LT8490
  • Sprzedawca BETTERSHENGSUN SHENGSUN Store
  • Cennik US $67.00piece
  • Cena Sprzedaży US $67.00piece
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Taniej US $0.00piece0% off
  • Oceny 0.0 (0)

Specyfikacja przedmiotu

Is_customizedTak
Test14
Nazwa markiBETTERSHENGSUN
Test44

Opis Produktu

MPPT kontroler ładowania 80 V jest w pełni funkcjonalny, które mogą być stosowane w zakresie napięcia od 6 V do 80 V panele słoneczne lub źródło zasilania DC napięcie pracy, i do 1.3 V baterii kwasowo-ołowiowych lub ładowania akumulatorów litowo. etap zasilania może być łatwo skonfigurowany przez wybranie czterech MOSFET i jedna cewka tak, że ładowarka może działać normalnie w VIN powyżej, poniżej lub równa napięcia akumulatora. urządzenie zawiera wszystkie niezbędne elementy funkcjonalne i wbudowanej baterii ładowania algorytmu i MPPT obwód sterowania.
prawda MPPT maksymalna moc punkt śledzenia
gdy panel słoneczny jest używany do zasilania pracy, kierowca układ utrzymuje napięcie akumulatora na maximum power point of the baterii pokładzie. nawet w cieniu, gdy nie jest więcej niż jeden lokalne maximum power point (uderzenia wewnętrzne diody bypass z panel słoneczny), jazdy chip może wykryć i śledzić prawdziwe maximum power point. rysunek 2 przedstawia P-V krzywą wspólnej 250 W słoneczna panel z 60 ogniw w obecności z dwóch różnych światła warunki. maksymalna moc punkt (200 W) pojawi się w 25 V, gdy panel jest podświetlony. w przypadku częściowe okluzji, dostępne opcje zasilania z 25 V baterii pokładzie spadnie do 50 W, gdy nowy prawdziwe maximum power point (W 128) pojawia się na 16 V. należy zauważyć, że oryginalny 25 V/200 W moc szczytowa rzeczywiście przeniósł się do lokalnej maksymalnie 32 V/63 W. lokalne maksymalnego efektu spowodował wiele tradycyjnych regulator mppt funkcja " awarii ", ponieważ są one w mocy szczytowej od początkowego 25 V/200 W komórkowy do 32 V/63 W przypadkach nadal śledzić były. w przeciwieństwie, układ napędowy może wykryć prawda MPP znajduje się w 16 V/128 W, w ten sposób uzyskania dodatkowych 65 W mocy z panelu słonecznego. urządzenie robi to przez okresowo pomiaru pełnej mocy krzywej baterii panel i określania lokalizacji prawda maksymalna moc szczytowa operacji. w tym przypadku, uzyskiwany z panelu słonecznego na moc ładowania wzrasta o więcej niż dwa razy, i wielkości, zwiększyć może być większa w innych warunków ekranowanie.
podstawowe parametry:
napięcie wejściowe: 6-70 V
napięcie wyjściowe: domyślne 12.6 V (3 serii naładowania akumulatora litowo zarządzania), akumulatory litowe, litowo żelaza fosforan, akumulatorów kwasowo-ołowiowych, w zależności od użytkownika akumulator
prąd wyjściowy: maksymalna stały prąd ładowania 15A
połączenia: pad
rozmiar: 147*113*39mm
wskaźnik stanu: 3.5 sekund krótki flash dla usterka sygnału, drugi flash dla normalnego ładowania 3.5 sekund, został jasne do ładowania lub stała napięcia ładowania.

Podobne Produkty