G19 Przewodowe i Bezprzewodowe GSM SMS Home Security System Alarmowy Włamanie Angielski Rosyjski Głos Motion Detector Drzwi Czujnik Alarmu

Kerui G19 Wireless Wired GSM SMS Pet Friendly Home Security Burglar Alarm System English Russian Voice
  • Sprzedawca KR Alarm Store
  • Cennik US $153.25piece
  • Cena Sprzedaży US $140.99piece
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Taniej US $12.26piece8% off
  • Oceny 0.0 (0)

Specyfikacja przedmiotu

Interfejs komunikacyjnyBezprzewodowe
Nazwa markiFuers
Hasło KlawiaturaTak
Zestaw KonfiguracjiDrzwi/Okna Czujnik
Interfejs wideoTak
Typ alarmuKontrola aplikacji,SMS,Alarm
Typ uzbrojeniaFR Zdalnego kontrolera
WyświetlaczTak

Opis Produktu

Flash Syrena Bezprzewodowa GSM Home Security Włamywacz Intruder Alarm System Syreny

Wprowadzenie systemu

KR-G19 jest wysokiej klasy GSM alarm z stabilne i niezawodne działanie i stosuje 2.4-cal kolorowy ekran tft i dotykowy klawiatura z wbudowanym potężny PROCESOR master i doskonała obsługa doświadczenie. Host łączy pet-za czujniki ruchu PIR immunologicznego, drzwi kontakty, czujniki dymu, detektory gazu i przycisk alarmowy akcesoria itp Po otrzymaniu alarmu, host wyświetli strefy alarmu i syreny alarmowe na miejscu, podczas gdy wysyłając sms do i wybieranie numer zaprogramowanej do informowania użytkownika. to jest szeroko stosowane w domach, fabryk, szkół, sklepy, sklepy spożywcze, pokoje finansowe, wille, społeczności i inne miejsca, potrzebne, aby być chronione, aby zapewnić bezpieczeństwo osób i mienia na wszystkich aspektach.

funkcja Opisy

główna Funkcja I Funkcji:

kolorowy wyświetlacz lcd, współczuje menu,praca z komunikatu głosowego, łatwy w użyciu. przeczytajkarty RFIDaby rozbroić, może nauczyć się 20 kart. istnieje99 stref i 8 strefyrodzaje opcjonalne w każdej strefy; ON/OFF syreny w każdej strefy jest dostępny. 2 stref przewodowych, otwarte i Zamknięte tryb Alarmowy opcjonalne Host może być używany jako zwykły telefon zadzwonić do innych telefonów bezpośrednio aby Ustawić host przez telefon lubSMS zdalnie,i jest to zgodne z China Mobile Fly wiadomości użytkownika SMS funkcji, aby zaoszczędzić koszty. APP sterowania zestaw hosta i administracji, i obsługuje IOS/Android. 8 grup planowania Uzbroić/Rozbroić funkcję,i data mogą być wybrane, aby uniknąć arm i rozbroić często ręcznie do realizacji automatycznego sterowania. jednokierunkowa alarmu powiązania przekaźnika bezprzewodowego, i jednokierunkowa bezprzewodowe syreny strobe kontrola aż 20 inteligentny gniazdprzez telefonlubSMS zdalnedo realizacji urządzenia zdalnego sterowania. Host wybrać numer telefonu ustawionego przez użytkownika, gdy alarmy, i numer nigdy nie stracił nawet wyłączanie zasilania 10 s automatyczne nagrywanie wiadomość z wbudowanym sztuczne głos,tak, że użytkownik może znać miejsce i strefy alarmu, gdy otrzymują wywołanie alarmu zdalnie. uzbroić/Rozbroić, Monitor, głośnik, syreny ON/OFF, przekaźnik ON/OFF zdalnie. bezprzewodowy badania 1527 serii akcesoria, i aż 99 czujek i zdalnego sterowania. integracja wysoka precyzja układ zegara tak, że czas nigdy nie stracił nawet w przypadku awarii zasilania. wyświetlacz najnowszych99 uzbroić/rozbroić, zapisy z unikalnym black box funkcja alarmu i czytać karty. wskazanie Niskiego napięcia i przeciw sabotaż wbudowany akumulatorhigh capacity LI baterii i zasilanie automatycznie, gdy awarii zasilania wyświetlanie caller ID, przypomnienie wyłączania zasilania. Host stosuje się cztery częstotliwości GSM/GPRS moduł.

Instrukcja instalacji

wybierz Swój Idealny System Alarmowy I Dokonać Najlepszego Wykorzystania Go

wiedząc, czy potrzebny jest bezprzewodowy system lub przewodowego jeden. normalnie bezprzewodowy system jest zalecany do jego łatwej instalacji i eksploatacji. wiedząc kompletny system alarmowy nie zawiera tylko wspólna włamywacz alarm, ale również alarmu pożarowego (alarm przeciwpożarowy), alarm alarm napadowy i środowiska. policzyć liczbę drzwi i okna swojego domu którym włamywacz może dostępu. twój system alarmowy powinien pokrywa wszystkie wejścia. jeśli jesteś pet właściciela, zalecamy przyjazne dla zwierząt PIR czujnik ruchu, aby uniknąć fałszywy alarm wywołany przez zwierzęta. zdecydować, jeśli potrzebujesz czujnik Dymu, czujnik gazu, Wireless Flash Syrena lub inne akcesoria do udoskonalenia swój system alarmowy. jeśli masz problem z instalacji po przeczytaniu instrukcji obsługi, to lepiej, aby skontaktować się ze sprzedawcą o pomoc. w przypadku fałszywy alarm, zawsze pierwszy krok w celu sprawdzenia, czy jest jakiś wadliwego montażu, luźne drzwi/okna czujniki, niska baterie lub innych problemów. czy jesteś pozostawiając swój dom na kilka minut, pobyt w domu w ciągu dnia lub posiadające wakacje na drugiej stronie na świecie, twój system alarmowy powinien być uzbrojony i gotowy do cię ostrzec w każdym czasie. gwarancja od markowe system alarmowy wiedząc, jakość produktów i usług w porównaniu z niemarkowych jeden.
G19 GSM Centrali Alarmowej
Napięcie wejściowe DC 5 V
Prąd czuwania < 50mA
alarmujące Prądu < 450mA
gotowości około 24 godzin, pełny czas ładowania: 8hours.
4-pasmowy GSM 850/900/1800/1900 MHz
czujniki sklep Max. 99 czujników bezprzewodowych
pilot zdalnego sterowania sklep Max. 99 bezprzewodowe piloty
GSM moc nadawania 2 W
wbudowana bateria zapasowa NI-MH AAA * 6 7.2 V. (Akumulator)
wilgotności 40% ~ 80%.

Nazwa modelu
jednostka G19 P829 PIR D026 RC531 zasilacz
Karty RFID instrukcja obsługi J008 syreny

mamy również inne Przewodowe i Bezprzewodowe akcesoria na sprzedaż. prosimy o kontakt, jeśli masz jakieś potrzeby.
wyślemy adapter zasilania w zależności od kraju!

co znajduje się w opakowaniu

KIT1

1 x Panel Alarmu (bez Oryginalnego Opakowania)
4 x Wilress PIR czujnik ruchu
6 x Bezprzewodowy Czujnik Drzwi
4 x Pilot Zdalnego Sterowania
1 x Flash Syrena Zewnętrzna
1 x Przewodowy Syreny
2 x Karta RFID
1 x zasilacz
1 x instrukcja obsługi
KIT2
1 x Panel Alarmu (bez Oryginalnego Opakowania)
2 x Wilress PIR czujnik ruchu
2 x Bezprzewodowy Czujnik Drzwi
1 x N62 IP Kamery
2 x Karta RFID
2 x Pilot Zdalnego Sterowania
1 x zasilacz
1 x instrukcja obsługi
KIT3
1 x Panel Alarmu (bez Oryginalnego Opakowania)
3 x Wilress PIR czujnik ruchu
3 x Bezprzewodowy Czujnik Drzwi
1 x tlenku Węgla detecotr
4 x Pilot Zdalnego Sterowania
1 x Przewodowy Syreny
2 x Karta RFID
1 x zasilacz
1 x instrukcja obsługi
KIT4
1 x Panel Alarmu (bez Oryginalnego Opakowania)
5 x Wilress PIR czujnik ruchu
6 x Bezprzewodowy Czujnik Drzwi
4 x Pilot Zdalnego Sterowania
1 x Przewodowy Syreny
2 x Karta RFID
1 x zasilacz
1 x instrukcja obsługi
KIT5
1 x Panel Alarmu (bez Oryginalnego Opakowania)
3 x Wilress PIR czujnik ruchu
8 x Bezprzewodowy Czujnik Drzwi
3 x Pilot Zdalnego Sterowania
1 x czujka dymu
1 x zasilacz
1 x Przewodowy Syreny
2 x Karta RFID
1 x instrukcja obsługi