10 Sztuk/partia DHL darmowa wysyłka! najnowszy DAF Adblue Emulator Dla Truck Bus Ciężkiego Pojazdu narzędzie diagnostyczne Ad niebieski Usunąć Narzędzie

DHL Free Shipping Newest Adblue Emulator For Truck For DAF Bypass Electronic Module Of The Adblue
  • Sprzedawca
  • Cennik US $235.00lot
  • Cena Sprzedaży US $235.00lot
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Taniej US $0.00lot0% off
  • Oceny 0.0 (0)

Specyfikacja przedmiotu

Typ artykułuCzytniki kodów i skanowania narzędzia
JęzykAngielski
Nazwa markiVD TCS CDP
Aktualizacja oprogramowaniaNie
Funkcje specjalneInne

Opis Produktu

witaj w moim sklepie!

DLA DAF AdBlue Emulator, ciężarówek i innych ciężkich pojazdów

AdBlue Emulator Box zaprojektowany, aby wyłączyć system AdBlue stosowany w samochodach ciężarowych, autobusów i innych ciężkich pojazdów z EURO 4/5 emisji spalin ceny moduł z systemu Adblue AdBlue Emulator Box bypasses elektroniczny na pojazdu.

jego bardzo łatwe w montażu AdBlue Emulator Box do każdego pojazdu lub autobus wyposażony w system AdBlue AdBlue systemu i to będzie override natychmiast, to będzie zatrzymać wykorzystanie AdBlue cieczy. system AdBlue AdBlue Emulator Box disables delikatnie, więc nie będzie brak zasilania elektroniki utrata silnika lub wszelkie ostrzeżenia na desce rozdzielczej i w system diagnostyczny.

to urządzenie działa bez zakłócania do pracy z innych systemów elektronicznych części pojazdu. AdBlue Emulator Box posiada szeroki zakres obsługiwanych modeli pojazdów i istnieje tylko jeden wersja emulator dla wszystkich ciężarówek obsługiwane, po prostu przesłać niezbędne program do AdBlue Emulator Box i można go zainstalować na dowolnej obsługiwane wózka.

INSTALACJA

The szczegóły schemat połączeń i drutu kolory odnoszą się do RENAULT PREMIUM 450 Rok 2008, ale główne procedura minusblue moduł nie zmieniać.

przed przystąpieniem upewnić się, nie uszkodzony kody są memorised w oryginalnym ECU, ADBLUE poziom cieczy jest wyższa niż rezerwy i ciężarówek baterie są odłączony od systemu.

OKABLOWANIE

5 przewody:

1) CZERWONY (+ 15). aby być podłączony do 24 V źródło włączona, gdy silnik klucz jest w pozycji ON. to połączenie będzie zasilanie do minusble Moduł, gdy silnik klucz jest on (deski rozdzielczej na).

2) CZARNY (0 V). aby być podłączony do ziemi.

3) SZARY (+ 30). aby być podłączony do 24 V zasilanie zawsze dostępne do istniejącego systemu adblue (F109 ochrony bezpiecznik i systemu adblue).

4) BIAŁY (MOŻE H). aby być podłączony do PUSZKI H systemu.

5) BRĄZOWY (CAN L). aby być podłączony do CAN L systemu. na połączenia musi być wykonane zgodnie z pudełko z złącza znajduje się na podwoziu.

AKTYWACJA:

The minusblue moduł i oryginalnego adblue moduł NIE MOŻE zarówno być aktywowane w tym samym czasie, GREY AKTYWACJA WIRE (+ 30) jest, aby umożliwić minusblue moduł pracy.

ważne jest, aby podłączyć GREY AKTYWACJA WIRE (+ 30) do 24 V źródło zawsze dostępne (bateria), co więcej, musi być wykonywane w operacji lutowania pomiędzy bezpiecznik 20A (F109) i istniejący adblue moduł.

jeśli chcesz, aby zatrzymać i wykluczyć oryginalny adblue moduł z pracy, wszystko, co należy zrobić jest usunąć F109 bezpiecznik przed uruchomieniem silnika.

moduł na minusblue zostanie automatycznie aktywowane. do ponownego instate oryginalnego modułu adblue, wszystko, co należy zrobić jest, aby ponownie zainstalować F109 bezpiecznik przed uruchomieniem silnika. moduł na minusblue zostanie automatycznie de aktywowane.

SELF LEARNING:

gdy minusblue moduł jest w pełni podłączony do elektrycznego obwodu oryginalnego modułu adblue, i po identyfikacji F109 kontrolowanie mocy bezpiecznik karmienia do pierwotnego moduł ciężarówka adblue baterie mogą być Ponownie podłączony.

moduł aquires wejść na minusblue z CANBUS pierwszy czas na desce rozdzielczej jest włączony (klawisz, ale nadal silnika off).

1) upewnij się, że F109 bezpiecznik jest włożona.

2) Kolej na desce rozdzielczej (klucz na) i sprawdzić, czy czerwona dioda led jest włączony.

3) Po około 1 minuty czerwona dioda led będzie wyłączyć i zielona dioda led zaświeci się.

4) Przełącznik off the dashboard (klucz off).

po tej procedury, moduł minusblue zostanie aktywowany, gdy deski rozdzielczej jest włączony (klucz na).

wynik będzie:

1) jeżeli F109 bezpiecznik jest zainstalowany oryginalnego systemu adblue będą pracować. zarówno czerwone i zielone diody będzie dalej.

2) jeśli F109 bezpiecznik nie jest zainstalowany oryginalnego systemu adblue nie będzie pracy i moduł minusblue zostanie aktywowany. zarówno czerwona i Zielona dioda led będzie migać.

UWAGA: WSZYSTKIE OPERACJE Z F109 BEZPIECZNIK MUSI BYĆ WYKONANE Z DASHBOARD WYŁĄCZONY (KLUCZ OFF).

FUNKCJA LED ON-OFF:

KLUCZ OFF:-CZERWONY OFF, ZIELONA OFF-BRAK ZASILANIA KARMIENIA.

KLUCZ NA:-CZERWONY OFF, ZIELONA OFF-CIĘŻARÓWKA NIE WYBRANY.

KLUCZ NA:-CZERWONY NA, ZIELONA OFF-CZEKA NA SAMODZIELNEGO UCZENIA.

KLUCZ NA:-CZERWONY OFF, ZIELONY NA-LEARNING ZAKOŃCZONE.

KLUCZ NA:-CZERWONY NA, ZIELONY NA-DANE ZAPISANE, MODUŁ NIE AKTYWOWANE.

KLUCZ NA:-CZERWONY IMPULS, ZIELONY IMPULSU DANE ZAPISANE, MODUŁ AKTYWOWANE

Podobne Produkty