5 Sztuk USB3.0 PCI E 1x Do 16x Ekspresowe Extender Riser Card Adapter SATA Kabel 15Pin 4Pin Niebieski

5Pcs USB3 0 PCI E Express 1x To 16x Extender Riser Card Adapter SATA 15Pin 4Pin
  • Sprzedawca Better Shopping Better Living
  • Cennik US $24.42piece
  • Cena Sprzedaży US $23.20piece
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Taniej US $1.22piece5% off
  • Oceny 4.9 (46)

Specyfikacja przedmiotu

TypKabel adaptera
Produkty stanZdjęcie
Nazwa markiZGPAX

Opis Produktu

100% nowy i wysokiej jakości; Bezpieczniejsze, bardziej wydajne, bardziej praktyczne. 4PIN adapter 12 V DC-DC w celu wzmocnienia zasilania, zasilanie niezależne od płyty głównej na karty graficznej, które, aby zmniejszyć obciążenie na płycie głównej podłączając wielu karty graficznej. karta graficzna zasilania z czterema kondensatory stałe, karta graficzna zasilania bardziej stabilne i bezpieczne. rozwiązać ten problem, że spawanie punkt kruche palić, tłumienie sygnału transmisji, długość linii plutonu jest zbyt mało i tak dalej. karta sloty ze stałym klamra, wyjąć karty graficznej i stałej grafiki, nie wypaść z slot na karty graficznej. złącza PCI-E z wielowarstwowa ekranowany drut, najdłuższy może połączyć 3 Metrów na sygnał nie będzie attenuate.100 % Brand new i wysokiej jakości; Bezpieczniejsze, bardziej wydajne, bardziej praktyczne.
4PIN adapter 12 V DC-DC w celu wzmocnienia zasilania, zasilanie niezależne od płyty głównej na karty graficznej, które, aby zmniejszyć obciążenie na płycie głównej podłączając wielu karty graficznej.
karta graficzna zasilania z czterema kondensatory stałe, karta graficzna zasilania bardziej stabilne i bezpieczne. rozwiązać ten problem, że spawanie punkt kruche palić, tłumienie sygnału transmisji, długość linii plutonu jest zbyt mało i tak dalej.
karta sloty ze stałym klamra, wyjąć karty graficznej i stałej grafiki, nie wypaść z slot na karty graficznej.
złącza PCI-E z wielowarstwowa ekranowany drut, najdłuższy może połączyć 3 Metrów na sygnał nie będzie attenuate.
kolor: Niebieski
materiał: PVC
Złącze zasilania: 4 pin kabel zasilający
na pokładzie rozmiar: 12.7 cm * 4.2 cm
Kabel USB Długość: 60 cm
kompatybilny wykorzystanie: z każdej karty graficzne
uwaga:
1. This rozszerzenie ma zastosowanie do płyty głównej PCI-E gniazdo (1x2 x, 4x8x16 x). proszę podłączyć przewód zasilający do dyskietki. gdy wtyk PCI-E rozszerzenie musi być złamane przewody podłączyć komputer ponownie.
2. The tworzą kompletny zestaw walcówki jest dostosowany, nigdy nie linii grab, aby podłączyć. należy pamiętać, że!
3. Gdy przewód świecy musi określić kierunek, nie do licznika lub offset, zapobiec sprzęt spalania, przewód świecy, gdy gniazdo sprzętu po pierwsze, następnie przewód świecy, unikać zbyt trudne gniazdo wtykowe pin jest uszkodzony.
4. Dual-core graphics Sugestie z starego linii, the płyta główna jest 16 x również zaleca korzystanie stare wiersz linii!
pakiet zawiera:
5x PCI-E 16X adapter
5x riser PCI-E 1X pokładzie
5x USB3.0 kabel
5x 15Pin-4Pin SATA kabel Zasilający
uwaga: strzelanie światła i różne wyświetlacze mogą powodować kolor pozycja na zdjęciu trochę różni się od prawdziwych. dozwolone błąd pomiaru jest +/-1-3 cm.