500 ml Pilot Air Aroma Ultradźwiękowy Nawilżacz Powietrza Z Kolor Światła LED Elektryczne Aromaterapia Olejek Dyfuzor dla domu

500ml Remote Control Air Aroma Ultrasonic Humidifier With Color LED Lights Electric Aromatherapy Essential Oil Diffuser
  • Sprzedawca ejoai Store
  • Cennik US $58.88piece
  • Cena Sprzedaży US $20.61piece
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Taniej US $38.27piece65% off
  • Oceny 4.9 (43)

Specyfikacja przedmiotu

CertyfikacjaCe,Csa,Rohs,Emf,Emc,Gs,Saso,Lfgb,Cb
Pojemność<1l
Moc (w)10 w
Zastosowanie31-40 ㎡
KlasyfikacjaNawilżania
KształtKlasyczne kolumnowy
Outlet ilość mgłyJeden
Metody nawilżaniaMgła absolutorium
Sposób obsługiPilot zdalnego sterowania
Kontrola wilgotnościPilot zdalnego Sterowania
FunkcjaUltradźwiękowy sterylizować
InstalacjaBlat/przenośne
Czas na rynekAug-15
TypUltradźwiękowy nawilżacz powietrza
Ochrona wody-brak wyłączania zasilaniaTak
WykorzystanieGospodarstw domowych
Nazwa markiKBAYBO
Poziom hałasu<36db
Rodzaj zasilaniaAc. Źródło
Zdolność nawilżania≤380ml/h
Funkcja rozrząduTak
Napięcie (v)Inne

Opis Produktu

proszę uważnie przeczytać poniższe warunki

O ODPOWIEDŹ

każdy problem, proszę zostawić nam wiadomość. postaramy się odpowiedzieć raz lub dwa razy dziennie :) Chiny czas. spory zamówienia będą realizowane co 4 dni. tak, chyba że nie jest to konieczne, proszę nie sporu.

O WYSYŁCE

1.jeśli twój adres nie może otrzymać poczta oferujemy, proszę nie zamawiać. nie jesteśmy odpowiedzialni za wszelkie cła i cła.
2. wysyłamy zamówienia w ciągu 48 godzin (nie licząc wakacji i Chińskie festiwale) po otrzymaniu płatności.
3. Trackings jest dostępny w ciągu 5-10 dni. tylko dlatego, że to nie jest aktualizacja na Aliexpress, nie znaczy, że nie jest to w ruchu. eksport odprawy może zająć trochę czasu przed wysyłane drogą lotniczą. również zauważyć, że po jej liście Chiny, aktualizacje będzie rzadkością. można go tygodni bez aktualizacja po to pozostawia Chiny.
4.my nie obiecuję precyzyjne dostawy. jest to szacunkowy czas caculated przez aliexpress. o wydajności należy zapoznać się z couriers' oficjalnej stronie internetowej za pomocą google.
5. Normally, będziemy wysyłać je przez pocztę wybranego,ale możemy zachować drugi sposób wysyłki bez zgody jeśli pierwszy unaviable.
6. jeśli zamówienie jest blisko ucieka, prosimy o kontakt w celu rozszerzenia ochrony data zamiast otwierania sporu. CI CAN'T POPROSIĆ o ZWROT PIENIĘDZY, JEŚLI DZIAŁKA JEST JESZCZE NA TRANZYT, PROSZĘ! jeśli nadal nie aktualizuje od ponad dwa miesiące, prosimy o kontakt z nami.

O ADRES

1.jeśli się z niewłaściwego adresu, proszę zrezygnować z zamówienia ASAP. można zrobić poprawny później.ponieważ komputer zostanie automatycznie wydrukować etykietę z magazynu.w przeciwnym razie, powinieneś być odpowiedzialny za utratę dlatego, że twój nieprawidłowe adres.
2. We nie są odpowiedzialni za pakiety wysyłane do przestarzałe lub nieprawidłowe adresów.

O PRODUKCIE

1. jeśli przedmiot został uszkodzony podczas transportu, proszę o kontakt w ciągu 3 dni od otrzymania przesyłki. po upływie 3 dni od daty otrzymania, wszystkie sprzedaże są uważane za ostateczna.
2. W Przypadku, Gdy jest oceniana w naszej odpowiedzialności, oferujemy refundacji w naszej polityki powrotów, ale tylko akceptuje wideo jako dowodów. to może być częścią zwrot jeżeli rzeczy mogą zostać przyjęte i naprawiane w lokalnym miejscu. jeśli nie może być naprawiony, lub uszkodzony całkowicie, będziemy pełny zwrot lub wysłać ci nowe po varify poprzez filmów.
3. NIE Możemy zagwarantować, że opakowanie jest nienaruszone. opakowanie może być trochę uszkodzony w rogach.jeśli zależy ci na integralność opakowania, proszę dokładnie rozważyć. nie zwracamy tylko dlatego, że trochę uszkodzony opakowania.
gdy kupisz od nas, ci acknowledege, że rozumiesz i zgadzam się warunki powyżej! (w tym drop shipping sprzedawców) dziękuję bardzo za wyrozumiałość!
należy dodać wody poniżej Max linii.
nie przy użyciu oczyszczonej wody, woda oczyszczona może nie mgły.
należy czyścić raz w tygodniu, i wyczyścić atomizer płyta z alkoholem medycznym.
zamknąć pokrywę dobrze przed uruchomieniem mgły.

Podobne Produkty