2016 Newest Gloway 240gb 120gb Mlc Ssd Solid State Disks 2 5 Hdd Hard Drive Disk

2016 Newest Gloway 240gb 120gb Mlc Ssd Solid State Disks 2 5 Hdd Hard Drive Disk
  • Sprzedawca -
  • Cennik -piece
  • Cena Sprzedaży -piece
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Taniej -0.00piece0 off
  • Oceny 4.0 (5)

Specyfikacja przedmiotu

TypWewnętrzny
StylSsd
Typ interfejsuSataii,Sataiii,Sata
ZastosowaniePulpit,Laptop,Serwer
PakietTak
Nazwa markiGloway
Stan przedmiotuNowy
Gloway Model120G SSD
Rozmiar2.5"

Opis Produktu

uwaga: Do tych ludzi, którzy myśleć nasze SSD 32G jest fałszywy, przestań kupić nasze produkty. to jest naprawdę unrespectful, że otworzył dipute za fałszywe produkty rozum i witout jakiekolwiek dyskusji z nami. jesteśmy 100%oryginalneproducent. dziękuję!

Gloway dla Klientów:

o Wysyłce

prosimy upewnić się, że wysyłka adres jest poprawny i zostaw nam swoje imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego, zgodnie ze wzgl? du wysyłamy na adres, które udostępniasz.

proszę zrozumieć, że zamorski wysyłka będzie affacted przez wiele czynników, takich jak niestandardowego przetwarzania, post strike ect.

proszę nie martw się i skontaktuj się z nami, aby wydłużyć czas otrzymania jeśli nie dostaniesz swoje przedmioty w czasie, a nie stracić pieniądze.

obyczajowego obowiązku podatku

jako proces odprawy Celnej jest różny w różnych krajach, jeśli tego rodzaju towarów musząbyć gromadzone taryfy, kupujący musi zapłacić za taryfy. zazwyczaj wysyłamy rzecz jako " PREZENT " do klientaz niską wartością, jeśli masz jakieś uwagi na to daj nam znać przed wysyłką.

jak o gwarancji? i koszty powrotu?

możemy upewnić się, że wszystkie rams zostały przetestowane, 100% przed wysyłką, jeśli próbuje każdy metody oferujemy państwu wciąż nie może rozwiązać swoje problemy, możemy mieć, aby zrobić wymiany. items muszą być odesłane przez lokalnego poczta lotniczą poczta (nie akceptują DHL/FEDEX/UPS/TNT, itp), gdy numer śledzenia w internecie, wyślemy ci nowe.

wszystkie wracać rzeczy muszą być w oryginalnym opakowaniu i stan

będziemy ci pewne zniżki w następnej kolejności lub wysłać losowo prezent, aby zmniejszyć koszty powrotu, proszę zrozumienie.

dane w Ssd

dla Ssd, proszę się tworzenia kopii zapasowych danych przed wysyłką negtive rzeczy z powrotem, ze wzgl? du danych odzysku jest niedostępny dla wszystkich Ssd, jeśli stracił danych, nie ponosi żadnej odpowiedzialności Gloway