Kompatybilny ekran ED060SC4 (LF) 6 "e ink LCD dla Pocketbook 301/603/611/612/613 PRS 505

100 Original ED060SC4 ED060SC4 LF 6 E Ink Ebook LCD Screen For Pocketbook 301 611 PRS
  • Sprzedawca Shenzhen Xinsheng Electronics Co., Ltd.
  • Cennik US $30.50piece
  • Cena Sprzedaży US $30.50piece
  • Dostawa Darmowa dostawa
  • Taniej US $0.00piece0% off
  • Oceny 4.9 (42)

Specyfikacja przedmiotu

Kompatybilny markaUniwersalny
Typ ekranuPojemnościowy ekran
Rozmiar ekranu<7 cal
Nazwa markiNoEnName_Null
Typ produktuTablet lcd

Opis Produktu

kompatybilny ekranu

różne modele, wyświetlacz ten sam efekt, doskonały wyświetlacz

drodzy przyjaciele:
teraz jest Chiński Nowy Rok wakacje, wakacje zakupu możemy tylko być opóźnione aż Lutym 27 roku, aby wysłać zamówienie, powodowania niedogodności Proszę zrozumieć, że będziemy pracować po raz pierwszy, aby zorganizować swoje zamówienia!
wysyłka
1 Zamówienie będzie wysyłać w ciągu 72 godzin roboczych po zapłaty potwierdzającej. będziemy was informować inmmediately kiedy zakupione produkty lub kolor nie są dostępne
2 Pochodzi z pretective plastikowej folii na ekrany i bezpieczne opakowanie
3 Wszystkie elementy mogą być wysyłane przez DHL, EMS, Chiny Poczta Lotnicza Poczta z transport ładunków Nie do sprawdzenia działki posągi online
4 Działki statek zamówić płatności Adres Docelowy Tylko!
5 dodatkowe wysyłek opłaty muszą być pobierana, jeśli adres docelowy jest na pilocie zdalnego Areas' listy, proszę o zrozumienie.
6 Na zamówienie zostanie zgłoszone jako niskiej wartości lub requirment Klienta w celu uniknięcia Cła/Podatku. ze względu na handlu Międzynarodowego polityki i szczupła marże, proszę zauważyć, nasz sprzedawca nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne należności/podatków lokalnych lub innych klientów odprawy w czasie.
7 paczek będzie bardzo dobrze zapakowane przed wysyłką, aby uniknąć uszkodzenia.

jakości i Gwarancji
1 w pierwszej Kolejności, mamy wszystkie lcd (ekran dotykowy) i wszystkie podobne urządzenia do badań, aby sprawdzić i upewnić się, że są dobrej jakości, ponieważ wiemy, jeśli masz go złe,, że będzie nasz problem.
2 Prosimy o poinformowanie nas W CIĄGU 3 DNI po otrzymaniu przesyłki, jeśli jesteś niezadowolony z produktów (rzeczywisty obraz i inne dowody musi być podane), a następnie będziemy oferować wymiany/zwrot jeżeli produkty nie są opisane.
3, Jeżeli rzecz jest twój prossession więcej niż 7 dni, to jest rozpatrywane używane/drugiej strony, będziemy Tylko zaoferować usługę zastępczą po otrzymaniu zwrotu przedmiotu